TRÄNINGSKLÄDER..HANDLA I WEBBSHOPEN!..FRITIDSKÄDER
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Matcher
DECEMBER 2021
 
04
11:00
lör
11:00    
Limhamns ip
LB07 - Bollklubben Flagg Röd  -      
04
11:00
lör
11:00    
Limhamns ip
LB07 - Bollklubben Flagg Gul  -      
 
12
09:00
sön
09:00    
Kirsebergs IP
BK Flagg - Staffanstorp United  -      
 
18
10:30
lör
10:30    
Bortamatch
Kulladals FF - BK Flagg  -      
JANUARI 2022
 
16
08:45
sön
08:45    
Borgeby ip, C-plan
Bjärreds IF - BK Flagg  -      
FEBRUARI 2022
 
05
11:15
lör
11:15    
Kirsebergs IP
BK Flagg - BK Flagg  -      
06
10:00
sön
10:00    
Konstgräsplan, Svaleboskolan
Veberöds AIF - BK Flagg  -      
06
12:00
sön
12:00    
Västervångs ip
FC Trelleborg - BK Flagg  -      
 
13
10:15
sön
10:15    
Kirsebergs IP
BK Flagg - LB07  -      
13
12:15
sön
12:15    
Kirsebergs IP
BK Flagg - BK Olympic  -      
13
13:00
sön
13:00    
Oxievångs ip
Oxie SK - BK Flagg  -      
MARS 2022
 
05
09:15
lör
09:15    
Mariedals ip
Lilla Torg FF - BK Flagg  -      
05
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen
Staffanstorps United - BK Flagg  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Kirsebergs IP
BK Flagg - FC Rosengård  -      
13
11:15
sön
11:15    
Kirsebergs IP
BK Flagg - FC Trelleborg  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Oxievångs ip
Oxie SK - BK Flagg  -      
20
10:15
sön
10:15    
Kirsebergs IP
BK Flagg - Uppåkra IF  -      
20
12:15
sön
12:15    
Kirsebergs IP
BK Flagg - BK Höllviken  -      
20
13:15
sön
13:15    
Husiegårds ip
Husie IF - BK Flagg  -      
 
26
10:00
lör
10:00    
Kirsebergs IP
BK Flagg - Husie IF  -      
27
09:30
sön
09:30    
Klågerups gamla ip
Klågerups GIF - BK Flagg  -      
27
11:00
sön
11:00    
Klågerups gamla ip
Klågerups GIF - BK Flagg  -      
APRIL 2022
 
09
11:00
lör
11:00    
Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
Sjöbo IF vit - BK Flagg röd  -      
09
12:00
lör
12:00    
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
Höörs IS svart - BK Flagg blå  -      
09
13:00
lör
13:00    
Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
Vellinge IF blå - BK Flagg vit  -      
 
18
11:30
mån
11:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg vit - FC Bellevue 1  -      
18
11:30
mån
11:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 2
BK Flagg blå - BK Olympic vit  -      
18
14:30
mån
14:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg röd - FC Möjligheten  -      
23
11:15
lör
11:15    
Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
FC Rosengård 1917 blå - BK Flagg röd  -      
24
09:00
sön
09:00    
Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue 2 - BK Flagg blå  -      
24
11:15
sön
11:15    
Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
FC Rosengård 1917 vit - BK Flagg vit  -      
 
30
09:00
lör
09:00    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg röd - FF Atletiko Malmö gul  -      
30
10:30
lör
10:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg vit - Husie IF vit  -      
MAJ 2022
 
01
11:00
sön
11:00    
Heleneholms ip
BK Flagg blå - Heleneholms SK  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Dalhems IP
BK Flagg Blåtröjor - BK Flagg Rödtröjor  -      
07
13:00
lör
13:00    
Dalhems IP
BK Flagg - Kulladals FF  -      
08
10:00
sön
10:00    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF svart - BK Flagg blå  -      
08
11:30
sön
11:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B1 - BK Flagg röd  -      
 
14
09:00
lör
09:00    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg röd - IFK Malmö FK  -      
14
10:30
lör
10:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg vit - Lilla Torg FF blå  -      
14
11:30
lör
11:30    
Oxievångs ip
Oxie SK - BK Flagg  -      
15
11:30
sön
11:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg blå - Kulladals FF vit  -      
 
21
09:15
lör
09:15    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
Kvarnby IK svart - BK Flagg blå  -      
21
14:45
lör
14:45    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
Kvarnby IK röd - BK Flagg röd  -      
22
11:45
sön
11:45    
Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
Malmö FF ljusblå - BK Flagg vit  -      
22
14:00
sön
14:00    
Dalhems IP - Gräsplan
BK Flagg - FC Trelleborg  -      
JUNI 2022
 
05
10:00
sön
10:00    
Stångby ip
Torns IF - BK Flagg  -      
 
06
09:30
mån
09:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg röd - Malmö City FC svart  -      
06
11:30
mån
11:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg vit - Malmö IKF  -      
06
13:30
mån
13:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg blå - Liria IF  -      
12
10:00
sön
10:00    
Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF vit - BK Flagg blå  -      
12
11:00
sön
11:00    
Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 5-manna 2
Svedala IF blå - BK Flagg vit  -      
 
15
17:00
ons
17:00    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg röd - Malmö FF vit  -      
AUGUSTI 2022
 
20
10:00
lör
10:00    
Dalhems IP A-plan 7-manna 2
BK Flagg röd - Sjöbo IF vit  -      
20
12:30
lör
12:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 2
BK Flagg blå - Kvarnby IK svart  -      
21
14:00
sön
14:00    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
Kvarnby IK lila - BK Flagg  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Rosengård Norra IP konstgräs
FC Möjligheten - BK Flagg röd  -      
27
11:45
lör
11:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic vit - BK Flagg blå  -      
27
13:00
lör
13:00    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg - Kulladals FF vit  -      
SEPTEMBER 2022
 
01
18:00
tor
18:00    
Bortamatch
Skegrie BK - BK Flagg  -      
02
19:00
fre
19:00    
Åkarps ip
Åkarps IF - BK Flagg  -      
03
15:15
lör
15:15    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg röd - FC Rosengård 1917 blå  -      
03
16:30
lör
16:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg blå - FC Bellevue 2  -      
 
10
09:15
lör
09:15    
Heleneholms IP konstgräs 7-manna 2
Heleneholms SK - BK Flagg blå  -      
10
10:30
lör
10:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 2
BK Flagg - Limhamns FF vit  -      
10
13:30
lör
13:30    
Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 1
FF Atletiko Malmö gul - BK Flagg röd  -      
11
17:00
sön
17:00    
Kirsebergs IP
BK Flagg - Husie IF  -      
 
16
17:00
fre
17:00    
Hyllie ip
Hyllie IK - BK Flagg  -      
17
14:30
lör
14:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg röd - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
17
16:00
lör
16:00    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg blå - Husie IF svart  -      
18
10:00
sön
10:00    
Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
Ariana FC - BK Flagg  -      
 
23
18:00
fre
18:00    
Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
Liria IF - BK Flagg blå  -      
24
10:00
lör
10:00    
Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
IFK Malmö FK - BK Flagg röd  -      
OKTOBER 2022
 
01
10:00
lör
10:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic grön - BK Flagg  -      
01
14:00
lör
14:00    
Dalhems IP A-plan 5-manna 2
BK Flagg röd - Kvarnby IK vit  -      
01
15:30
lör
15:30    
Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg blå - Kulladals FF orange  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Läger
BK Flagg - FF Atletiko Malmö gul  -      
08
11:30
lör
11:30    
Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC svart - BK Flagg röd  -      
08
11:30
lör
11:30    
Bäckagårds IP plan 1 7-manna 2
Kvarnby IK svart - BK Flagg blå  -      
 
15
14:00
lör
14:00    
Läger
BK Flagg blå - BK Olympic vit  -      
16
sön
00:00    
Läger
BK Flagg röd -   -      
16
10:30
sön
10:30    
Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 1
Hyllie IK svart - BK Flagg  -      
 
Stöd BK Flagg via
Kansliets telefontider: Mån, Onsd 9-11, Tis, Tors 9-13
Använder du Chrome som webbläsare? Aktivera vårt tillägg Handla Smart. Tillägget håller reda på alla butiker och ser till att du inte glömmer att gå via Sponsorhuset!
Flagg på webben