TRÄNINGSKLÄDER..HANDLA I WEBBSHOPEN!..FRITIDSKÄDER
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kontaktlista
Kansli / Anläggning    
Jörgen Sångberg 040-93 00 95 kansli@bkflagg.se
     
Dalhemsgatan 13 212 24 Malmö Telefontid: (må & on) kl 9–11, (ti & to) 9–13
     
Styrelse    

 

   

Ordförande

   
Robert Johansson 0722502515 Robert@bkflagg.se
Ledamöter     
Martin Sixtensson 0705370399 martin.sixtensson@bkflagg.se

Friedolin Storz

 

fstorz@yahoo.com

Jarl Hoffman   jarl@mastiffprojekt.se
Anton Rimstedt 0768110644 anton.rimstedt@gmail.com
Suppleanter    
Henrik Karpinski 0723137417 henrikkarpinski@hotmail.com
Stefan Rosholm   sr.bulltofta@gmail.com
     
Barn- & ungdomsansvarig    
Martin Sixtenson 0705370399 martin.sixtensson@bkflagg.se
Senioransvarig    
Friedolin Storz 0734052646 fstorz@yahoo.com
     
Valberedning    
Klas Andersson 0703736304  kandersson531@gmail.com
Håkan Thuresson 0737763658  hg.thuresson@gmail.com
     
Domaransvarig    
Martin Sixtensson 0705370399 martin.sixtensson@bkflagg.se
     
     
     

 

 
Stöd BK Flagg via
KANSLIET¨S TELEFONTIDER: Mån, Onsd 9-11, Tis, Tors 9-13
Använder du Chrome som webbläsare? Aktivera vårt tillägg Handla Smart. Tillägget håller reda på alla butiker och ser till att du inte glömmer att gå via Sponsorhuset!
Flagg på webben