TRÄNINGSKLÄDER..HANDLA I WEBBSHOPEN!..FRITIDSKÄDER
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kontaktlista
Kansli / Anläggning    
Jörgen Sångberg 040-93 00 95 kansli@bkflagg.se
     
Dalhemsgatan 13 212 24 Malmö Telefontid: (må & on) kl 9–11, (ti & to) 9–13
     
Styrelse    

 

   

Ordförande

   
Robert Johansson 072-2502515 Robert@bkflagg.se
Övriga ledamöter     
Stefan Skogmark   stefan.skogmark@gmail.com

Friedolin Storz

 

fstorz@yahoo.com

Jarl Hoffman   jarl@mastiffprojekt.se
Suppleanter    
Stefan Rosholm   sr.bulltofta@gmail.com
Nadjan Malik   nadjammalik@gmail.com
     

Ungdomsansvariga

   
Barn 4–11 år    
Stefan Rosholm   sr.bulltofta@gmail.com
Ungdom 12–19 år    
Friedolin Storz 073-405 26 46 fstorz@yahoo.com
     
Valberedning    
Klas Andersson 0703-736304  kandersson531@gmail.com
Håkan Thuresson 0737-763658  hg.thuresson@gmail.com
     
Domaransvarig    
Friedolin Storz 073-405 26 46 fstorz@yahoo.com
     
Hemsida   stefan.skogmark@gmail.com
     

 

 
Stöd BK Flagg via
KANSLIET¨S TELEFONTIDER: Mån, Onsd 9-11, Tis, Tors 9-13
Använder du Chrome som webbläsare? Aktivera vårt tillägg Handla Smart. Tillägget håller reda på alla butiker och ser till att du inte glömmer att gå via Sponsorhuset!
Flagg på webben