TRÄNINGSKLÄDER..HANDLA I WEBBSHOPEN!..FRITIDSKÄDER
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Spelade matcher
MAJ 2022
 
18
19:00
ons
19:00    
Senior, Ymorvallen A-Plan
Senior » 
FC Trelleborg - Bollklubben Flagg
4  -  0  
16
17:45
mån
17:45    
2013 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 2
BK Flagg blågul - FC Rosengård 1917 blå  -      
 
15
11:30
sön
11:30    
2012 – P10, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg blå - Kulladals FF vit  -      
15
09:00
sön
09:00    
2006 – P16, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Dalby GIF6  -  1  
15
sön
00:00    
Heleneholms SK - BK Flagg  -      
14
17:00
lör
17:00    
BK Flagg - Billeberga GIF1  -  2  
14
15:15
lör
15:15    
2010 – P12, Dalhems IP A-plan 7-manna 2
BK Flagg blå - Bunkeflo FF gul  -      
14
15:15
lör
15:15    
2011 – P11, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg - FF Atletiko Malmö gul  -      
14
13:00
lör
13:00    
Senior, Dalhems IP - Gräsplan
Senior » 
Bollklubben Flagg - KSF Kosova
3  -  2  
14
11:30
lör
11:30    
2012 – P10, Oxievångs ip
Oxie SK - BK Flagg  -      
14
10:30
lör
10:30    
2012 – P10, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg vit - Lilla Torg FF blå  -      
14
10:00
lör
10:00    
2013 – P9, Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF grön - BK Flagg röd  -      
14
09:00
lör
09:00    
2012 – P10, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg röd - IFK Malmö FK  -      
14
09:00
lör
09:00    
2013 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg blå - IF Limhamn Bunkeflo B1 röd  -      
14
08:00
lör
08:00    
2013 – P9, Dalhems IP - Gräsplan
Bollklubben Flagg - Limhamn   -      
 
08
11:30
sön
11:30    
2012 – P10, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B1 - BK Flagg röd  -      
08
11:00
sön
11:00    
2013 – P9, Rosengård Norra IP 5-manna 1
FC Möjligheten 1 - BK Flagg blågul  -      
08
10:00
sön
10:00    
2011 – P11, Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde gul - BK Flagg  -      
08
10:00
sön
10:00    
2012 – P10, Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF svart - BK Flagg blå  -      
08
10:00
sön
10:00    
2013 – P9, Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 1
Hyllie IK - BK Flagg blå  -      
08
09:15
sön
09:15    
BK Flagg - Svedala IF1  -  2  
07
13:00
lör
13:00    
2012 – P10, Dalhems IP
BK Flagg - Kulladals FF  -      
07
13:00
lör
13:00    
Senior, Husiegårds IP A-Plan
Senior » 
Husie IF - Bollklubben Flagg
0  -  3  
07
12:00
lör
12:00    
2010 – P12, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 7-manna 1
Trelleborgs FF blå - BK Flagg blå  -      
07
11:15
lör
11:15    
2010 – P12, Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - BK Flagg röd  -      
07
10:00
lör
10:00    
2012 – P10, Dalhems IP
BK Flagg Blåtröjor - BK Flagg Rödtröjor  -      
07
09:00
lör
09:00    
2013 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd - Bara GoIF röd  -      
07
09:00
lör
09:00    
2014 – P8, Mellanhedens IP A-Plan 5-manna 2
FC Bellevue 1 - BK Flagg röd  -      
06
18:30
fre
18:30    
BK Flagg Legends 7vs7(år 2006 eller senare), Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 1
Ariana FC - BK Flagg2  -  12
 
01
13:00
sön
13:00    
BK Flagg Legends 7vs7(år 2006 eller senare), Limhamns IP, plan 1, konstgräs
Limhamns FF - BK Flagg0  -  3  
01
11:00
sön
11:00    
2012 – P10, Heleneholms ip
BK Flagg blå - Heleneholms SK  -      
01
10:30
sön
10:30    
2014 – P8, Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
Arlövs BI vit - BK Flagg blå  -      
01
09:30
sön
09:30    
2013 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg blågul - BK Höllviken svart  -      
APRIL 2022
 
30
15:00
lör
15:00    
2010 – P12, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg blå - BK Höllviken vit  -      
30
13:00
lör
13:00    
Senior, Dalhems IP - Gräsplan
Senior » 
Bollklubben Flagg - Bunkeflo FF
3  -  2  
30
10:30
lör
10:30    
2012 – P10, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg vit - Husie IF vit  -      
30
10:00
lör
10:00    
2013 – P9, Kroksbäck IP A-plan
Ariana FC - BK Flagg röd  -      
30
09:30
lör
09:30    
2014 – P8, Dalhems IP A-plan 5-manna 2
BK Flagg röd - BK Olympic vit  -      
30
09:00
lör
09:00    
2012 – P10, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg röd - FF Atletiko Malmö gul  -      
30
08:30
lör
08:30    
2013 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg blå - Husie IF grön  -      
29
18:30
fre
18:30    
2006 – P16, Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK 2 - BK Flagg6  -  1  
 
24
14:00
sön
14:00    
Senior, Mellanhedens IP A-Plan
Senior » 
FC Bellevue - Bollklubben Flagg
2  -  0  
24
12:30
sön
12:30    
BK Flagg Legends 7vs7(år 2006 eller senare), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC - BK Flagg  -      
24
11:15
sön
11:15    
2012 – P10, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
FC Rosengård 1917 vit - BK Flagg vit  -      
24
09:00
sön
09:00    
2012 – P10, Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue 2 - BK Flagg blå  -      
23
15:00
lör
15:00    
2010 – P12, Dalhems IP A-plan 7-manna 2
BK Flagg blå - Vellinge IF  -      
23
15:00
lör
15:00    
2011 – P11, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg - Åkarps IF  -      
23
12:30
lör
12:30    
2006 – P16, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Hyllie IK2  -  2  
23
11:15
lör
11:15    
2012 – P10, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
FC Rosengård 1917 blå - BK Flagg röd  -      
23
10:15
lör
10:15    
BK Flagg - Åkarps IF1  -  7  
23
09:30
lör
09:30    
2013 – P9, Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
FC Trelleborg röd - BK Flagg blå  -      
23
09:00
lör
09:00    
2013 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 2
BK Flagg röd - IF Limhamn Bunkeflo L1 röd  -      
23
09:00
lör
09:00    
2013 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg blågul - Oxie SK svart  -      
21
17:45
tor
17:45    
2010 – P12, BortamatchBara ip
Bara Gif - Bollklubben Flagg  -      
18
16:30
mån
16:30    
BK Flagg - Malmö United KF7  -  5  
18
16:30
mån
16:30    
BK Flagg - Malmö United KF7  -  5  
18
14:30
mån
14:30    
2010 – P12, Dalhems IP A-plan 7-manna 2
BK Flagg röd - Trelleborgs FF vit  -      
18
14:30
mån
14:30    
2012 – P10, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg röd - FC Möjligheten  -      
18
13:00
mån
13:00    
2013 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg blå - BK Höllviken orange  -      
18
13:00
mån
13:00    
2014 – P8, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg blå - Kulladals FF blå  -      
18
11:30
mån
11:30    
2012 – P10, Dalhems IP A-plan 7-manna 2
BK Flagg blå - BK Olympic vit  -      
18
11:30
mån
11:30    
2012 – P10, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg vit - FC Bellevue 1  -      
18
11:00
mån
11:00    
FC Trelleborg blå - BK Flagg1  -  0  
 
17
10:00
sön
10:00    
2013 – P9, Bara IP konstgräs 5-manna 1
Bara GoIF svart - BK Flagg blågul  -      
16
10:00
lör
10:00    
2013 – P9, Husiegårds IP konstgräs 5-manna
Husie IF vit - BK Flagg röd  -      
15
13:00
fre
13:00    
Senior, Dalhems IP - Gräsplan
Senior » 
Bollklubben Flagg - Södra Sandby IF
2  -  0  
 
10
13:00
sön
13:00    
Skegrie BK - BK Flagg  -      
10
10:30
sön
10:30    
2010 – P12, Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 3
Västra Ingelstad IS - BK Flagg röd  -      
10
10:15
sön
10:15    
2006 – P16, Kirsebergs IP, konstgräs
BK Flagg - Sjöbo IF2  -  2  
09
13:00
lör
13:00    
2012 – P10, Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
Vellinge IF blå - BK Flagg vit  -      
09
13:00
lör
13:00    
Senior, Staffansvallen A-Plan
Senior » 
Staffanstorp United FC - Bollklubben Flagg
1  -  0  
09
12:00
lör
12:00    
2012 – P10, Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
Höörs IS svart - BK Flagg blå  -      
09
11:45
lör
11:45    
2010 – P12, Kirsebergs IP
BK Flagg blå - Malmö City FC svart  -      
09
11:00
lör
11:00    
2012 – P10, Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
Sjöbo IF vit - BK Flagg röd  -      
09
11:00
lör
11:00    
2013 – P9, Pilbäcks IP 7-manna 1
Tygelsjö IK grön - BK Flagg blå  -      
09
11:00
lör
11:00    
2013 – P9, Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
BK Flagg röd - FC Rosengård 1917 vit  -      
09
10:00
lör
10:00    
2013 – P9, Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
BK Flagg blågul - Malmö City FC svart  -      
09
09:30
lör
09:30    
2011 – P11, Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
BK Flagg - Malmö City FC svartvit  -      
 
03
17:00
sön
17:00    
Bollklubben Flagg - Flagg  -      
03
09:30
sön
09:30    
2011 – P11, Klostergårdens IP
 
- Bollklubben Flagg  -      
02
12:00
lör
12:00    
Senior, Bäckagårds IP
Senior » 
Bollklubben Flagg - Janstorp AIF
1  -  4  
02
11:00
lör
11:00    
2006 – P16, Bortamatch
landora cup final - Bollklubben Flagg  -      
02
09:30
lör
09:30    
2010 – P12, Köpinge konstgräs
FC Trelleborg - Bollklubben Flagg  -      
MARS 2022
 
27
12:00
sön
12:00    
hyllie ik - Bollklubben Flagg  -      
27
11:00
sön
11:00    
2012 – P10, Klågerups gamla ip
Klågerups GIF - BK Flagg  -      
27
09:30
sön
09:30    
2012 – P10, Klågerups gamla ip
Klågerups GIF - BK Flagg  -      
26
13:00
lör
13:00    
Senior, Bäckagårds IP
Senior » 
BK Höllviken - Bollklubben Flagg
2  -  1  
26
10:00
lör
10:00    
2012 – P10, Kirsebergs IP
BK Flagg - Husie IF  -      
 
20
13:15
sön
13:15    
2012 – P10, Husiegårds ip
Husie IF - BK Flagg  -      
20
12:15
sön
12:15    
2012 – P10, Kirsebergs IP
BK Flagg - BK Höllviken  -      
20
10:15
sön
10:15    
2012 – P10, Kirsebergs IP
BK Flagg - Uppåkra IF  -      
19
10:00
lör
10:00    
2012 – P10, Oxievångs ip
Oxie SK - BK Flagg  -      
 
13
11:15
sön
11:15    
2012 – P10, Kirsebergs IP
BK Flagg - FC Trelleborg  -      
13
09:30
sön
09:30    
2014 – P8, Limhamn IP
Bollklubben Flagg - LB07  -      
12
15:30
lör
15:30    
2006 – P16, Limhamns IP
LB07 - Bollklubben Flagg  -      
12
15:30
lör
15:30    
lilla torg - Bollklubben Flagg  -      
12
10:00
lör
10:00    
2012 – P10, Kirsebergs IP
BK Flagg - FC Rosengård  -      
11
19:00
fre
19:00    
Senior, Kirsebergs IP
Senior » 
Bollklubben Flagg - Husie IF
1  -  3  
 
06
16:30
sön
16:30    
Eslövs - Bollklubben Flagg  -      
06
13:00
sön
13:00    
Senior, Bortamatch
Senior » 
IFK Trelleborg - Bollklubben Flagg
6  -  0  
06
10:30
sön
10:30    
2010 – P12, Hyllie ip
Hyllie ik - Bollklubben Flagg  -      
05
12:00
lör
12:00    
2012 – P10, Staffansvallen
Staffanstorps United - BK Flagg  -      
05
09:15
lör
09:15    
2012 – P10, Mariedals ip
Lilla Torg FF - BK Flagg  -      
FEBRUARI 2022
 
19
14:30
lör
14:30    
Senior, Bortamatch
Senior » 
Vellinge IF - Bollklubben Flagg
3  -  1  
 
13
16:00
sön
16:00    
Bollklubben Flagg - Limhamns FC  -      
13
14:15
sön
14:15    
2010 – P12, Kirsebergs IP
Bollklubben Flagg - FC Möjligheten   -      
13
13:00
sön
13:00    
2012 – P10, Oxievångs ip
Oxie SK - BK Flagg  -      
13
12:15
sön
12:15    
2012 – P10, Kirsebergs IP
BK Flagg - BK Olympic  -      
13
10:15
sön
10:15    
2012 – P10, Kirsebergs IP
BK Flagg - LB07  -      
12
14:00
lör
14:00    
Senior, Kulladals IP
Senior » 
Kulladals FF - BK Flagg
1  -  2  
 
06
12:00
sön
12:00    
2006 – P16, Smygeskolans konstgräsplan
Gislövs IF - Bollklubben Flagg  -      
06
12:00
sön
12:00    
2012 – P10, Västervångs ip
FC Trelleborg - BK Flagg  -      
06
10:00
sön
10:00    
2012 – P10, Konstgräsplan, Svaleboskolan
Veberöds AIF - BK Flagg  -      
05
11:15
lör
11:15    
2012 – P10, Kirsebergs IP
BK Flagg - BK Flagg  -      
04
19:00
fre
19:00    
Senior, Kirsebergs IP
Senior » 
Bollklubben Flagg - Limhamns FF
6  -  2  
04
18:30
fre
18:30    
2006 – P16, Gammla IP Malmö
Bollklubben Flagg - Nike  -      
JANUARI 2022
 
30
17:00
sön
17:00    
2006 – P16, Olympia Konstgräs plan 10
Stattena IF - Bollklubben Flagg  -      
 
21
18:00
fre
18:00    
2006 – P16, Kirsebergs IP
Gif Nike - Bollklubben Flagg  -      
 
16
12:00
sön
12:00    
2006 – P16, Kirsebergs IP
IK Wormo - Bollklubben Flagg  -      
16
08:45
sön
08:45    
2012 – P10, Borgeby ip, C-plan
Bjärreds IF - BK Flagg  -      
DECEMBER 2021
 
18
12:00
lör
12:00    
2010 – P12, Lindängens ip
BK Olympic - Bollklubben Flagg  -      
18
10:30
lör
10:30    
2012 – P10, Bortamatch
Kulladals FF - BK Flagg  -      
 
12
13:45
sön
13:45    
Helsingborg IF, Rosengård, Trelleborg - Bollklubben Flagg  -      
12
09:00
sön
09:00    
2012 – P10, Kirsebergs IP
BK Flagg - Staffanstorp United  -      
12
07:30
sön
07:30    
Heleneholm, lund, LB07 - BK Flagg  -      
 
05
13:00
sön
13:00    
2006 – P16, Sorgenfri IP
Bollklubben Flagg - Lunds Bois  -      
04
11:00
lör
11:00    
2012 – P10, Limhamns ip
LB07 - Bollklubben Flagg Röd  -      
04
11:00
lör
11:00    
2012 – P10, Limhamns ip
LB07 - Bollklubben Flagg Gul  -      
04
10:30
lör
10:30    
2010 – P12, Kirsebergs IP
Bollklubben Flagg - Skanör-Falsterbo  -      
 
Stöd BK Flagg via
Kansliets telefontider: Mån, Onsd 9-11, Tis, Tors 9-13
Använder du Chrome som webbläsare? Aktivera vårt tillägg Handla Smart. Tillägget håller reda på alla butiker och ser till att du inte glömmer att gå via Sponsorhuset!
Flagg på webben