BK Flagg´s Webb butik i samarbete med Action och Trend
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Spelade matcher
NOVEMBER 2021
 
21
13:00
sön
13:00    
2006 – P15, Bortamatch
Teckomatorp - Bollklubben Flagg  -      
21
09:15
sön
09:15    
2012 – P9, Vintermästerskapen Skåne
Bollklubben Flagg - Helsingborg City FC  -      
20
13:00
lör
13:00    
Senior, Kirsebergs IP, konstgräs
Senior » 
BK Flagg - IFK Klagshamn
2  -  2  
20
10:00
lör
10:00    
2010 – P11, BortamatchSmörlyckans ip
Lunds FF - Bollklubben Flagg  -      
 
14
16:30
sön
16:30    
2011 – P10, Uppåkra skolan
 
- Bollklubben Flagg  -      
13
14:00
lör
14:00    
Senior, Mellanhedens IP A-plan
Senior » 
FC Bellevue - BK Flagg
1  -  2  
 
07
16:00
sön
16:00    
Senior, Höllvikens IP plan 2 konstgräs
Senior » 
BK Höllviken - BK Flagg
3  -  0  
OKTOBER 2021
 
29
19:00
fre
19:00    
Senior, Staffansvallen A-plan
Senior » 
Staffanstorp United FC - BK Flagg
3  -  1  
 
24
14:00
sön
14:00    
Senior, Dalhems IP A-plan
Senior » 
BK Flagg - Lilla Torg FF
2  -  1  
23
10:00
lör
10:00    
2010 – P11, Lindänngens Ip
BK Olympic - BK Flagg  -      
 
17
15:00
sön
15:00    
Junior (år 2002 eller senare), Lunnarps IP A-Plan
Lunnarps BK - BK Flagg10  -  0  
16
14:00
lör
14:00    
Senior, Dalhems IP A-plan
Senior » 
BK Flagg - Kulladals FF
3  -  2  
 
10
14:00
sön
14:00    
BK Flagg - Vellinge FF  -      
09
13:00
lör
13:00    
Senior, Husiegårds IP A-plan
Senior » 
Husie IF - BK Flagg
1  -  3  
09
10:30
lör
10:30    
2010 – P11, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg 1 - Malmö City FC gul blå  -      
09
09:30
lör
09:30    
2012 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd/blå - Trollenäs IF vit  -      
09
09:00
lör
09:00    
2011 – P10, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg - Kulladals FF orange  -      
09
08:30
lör
08:30    
2012 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
 
03
11:45
sön
11:45    
2012 – P9, Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B2 röd - BK Flagg röd  -      
03
11:00
sön
11:00    
2006 – P15, Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - BK Flagg4  -  2  
03
11:00
sön
11:00    
2010 – P11, Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
Kvarnby IK lila - BK Flagg 1  -      
03
10:00
sön
10:00    
2011 – P10, Klagshamns IP plan 3 7-manna
IFK Klagshamn blå - BK Flagg  -      
03
09:15
sön
09:15    
2014 – P7, Dalhems IP - Gräsplan
Bollklubben Flagg - Kulladahl  -      
03
09:15
sön
09:15    
2014 – P7, Dalhems IP - Gräsplan
Bollklubben Flagg - Kulladahl  -      
02
14:00
lör
14:00    
Junior (år 2002 eller senare), Heleneholms IP konstgräs
Heleneholms SK - BK Flagg1  -  2  
02
13:00
lör
13:00    
Senior, Dalhems IP A-plan
Senior » 
BK Flagg - Vellinge FF
1  -  0  
02
10:00
lör
10:00    
2010 – P11, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg röd - Limhamns FF grön  -      
02
08:45
lör
08:45    
2012 – P9, Staffansvallen plan 3
Staffanstorp United FC gul - BK Flagg röd/blå  -      
01
17:30
fre
17:30    
2006 – P15, Kirsebergs IP, konstgräs
BK Flagg - Åkarps IF4  -  5  
SEPTEMBER 2021
 
26
13:00
sön
13:00    
Junior (år 2002 eller senare), Heleneholms IP B-plan
KSF Prespa Birlik - BK Flagg0  -  3  
26
11:00
sön
11:00    
2013 – P8, Högalids IP C-plan 5-manna 1
Kävlinge Harrie FF röd - BK Flagg röd  -      
26
10:00
sön
10:00    
2010 – P11, Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
IFK Malmö FK 2 - BK Flagg röd  -      
26
09:30
sön
09:30    
2013 – P8, Pilbäcks IP 7-manna 1
Tygelsjö IK vit - BK Flagg blå  -      
25
16:00
lör
16:00    
2006 – P15, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Staffanstorp United FC4  -  3  
25
11:30
lör
11:30    
2010 – P11, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg 1 - Kulladals FF grön  -      
25
10:00
lör
10:00    
2011 – P10, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
25
09:30
lör
09:30    
2012 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd - Hyllie IK 2  -      
25
08:30
lör
08:30    
2012 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd/blå - Oxie SK vit  -      
24
19:00
fre
19:00    
Senior, Limhamns IP, plan 1, konstgräs
Senior » 
Limhamns FF - BK Flagg
2  -  2  
 
19
14:00
sön
14:00    
BK Flagg - Oxie SK2  -  4  
19
12:30
sön
12:30    
2011 – P10, Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK vit - BK Flagg  -      
19
10:00
sön
10:00    
2010 – P11, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Flagg 1  -      
19
08:45
sön
08:45    
2012 – P9, Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 2
BK Höllviken grön - BK Flagg röd  -      
18
14:00
lör
14:00    
Senior, Dalhems IP A-plan
Senior » 
BK Flagg - BK Höllviken
1  -  2  
18
11:30
lör
11:30    
2012 – P9, Bäckagårds IP plan 2 5-manna 2
Kvarnby IK gul - BK Flagg röd/blå  -      
18
11:00
lör
11:00    
2013 – P8, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg blå - Limhamn FC 1  -      
18
10:00
lör
10:00    
2013 – P8, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd - Kvarnby IK röd  -      
17
17:30
fre
17:30    
2006 – P15, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Heleneholms SK12  -  1  
 
12
16:30
sön
16:30    
2010 – P11, Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg röd - BK Flagg röd  -      
12
14:00
sön
14:00    
Senior, Ellenborgs IP A-plan
Senior » 
KSF Kosova - BK Flagg
3  -  1  
12
10:00
sön
10:00    
2013 – P8, Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B2 röd - BK Flagg blå  -      
12
10:00
sön
10:00    
2013 – P8, Husiegårds IP konstgräs 5-manna
Husie IF vit - BK Flagg röd  -      
12
10:00
sön
10:00    
Junior (år 2002 eller senare), Höllvikens IP plan 3
BK Höllviken - BK Flagg7  -  2  
11
11:30
lör
11:30    
2010 – P11, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg 1 - Hyllie IK grön  -      
11
10:00
lör
10:00    
2011 – P10, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg - Husie IF grön  -      
11
10:00
lör
10:00    
2012 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd/blå - IF Lödde svart  -      
11
10:00
lör
10:00    
2012 – P9, Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic 2 - BK Flagg röd  -      
08
17:00
ons
17:00    
2012 – P9, Dalhems IP - Gräsplan
Bollklubben Flagg - Husie IF  -      
 
05
14:00
sön
14:00    
BK Flagg - Uppåkra IF2  -  1  
05
13:30
sön
13:30    
2012 – P9, Träningsmatch
Husie IF - Bollklubben Flagg  -      
05
08:45
sön
08:45    
2012 – P9, Gislövs IP D-plan 5-manna 1
Gislövs IF svart - BK Flagg röd/blå  -      
04
14:00
lör
14:00    
Senior, Dalhems IP A-plan
Senior » 
BK Flagg - Staffanstorp United FC
0  -  1  
04
11:00
lör
11:00    
2013 – P8, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd - Furulunds IK svart  -      
04
10:00
lör
10:00    
2010 – P11, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg röd - Bunkeflo FF gul  -      
04
10:00
lör
10:00    
2012 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd - Bjärreds IF grön  -      
04
10:00
lör
10:00    
2013 – P8, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg blå - Hyllie IK grön  -      
03
18:30
fre
18:30    
2006 – P15, Rosengård Norra IP A-plan
FC Möjligheten - BK Flagg2  -  5  
03
18:30
fre
18:30    
2006 – P15, Rosengård Norra IP A-plan
FC Möjligheten - BK Flagg2  -  5  
03
18:30
fre
18:30    
2010 – P11, Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
Furulunds IK svart - BK Flagg 1  -      
02
18:30
tor
18:30    
2011 – P10, Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
FC Möjligheten - BK Flagg  -      
AUGUSTI 2021
 
29
10:00
sön
10:00    
2013 – P8, Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
FC Bellevue vit - BK Flagg blå  -      
29
09:00
sön
09:00    
2012 – P9, Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF grön - BK Flagg röd  -      
28
11:00
lör
11:00    
2006 – P15, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - FC Bellevue3  -  3  
28
11:00
lör
11:00    
2006 – P15, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - FC Bellevue3  -  3  
28
11:00
lör
11:00    
2010 – P11, Sorgenfri IP
BK Flagg 1 - FC Bellevue 4  -      
28
11:00
lör
11:00    
2013 – P8, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 vit - BK Flagg röd  -      
28
10:00
lör
10:00    
2011 – P10, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg - FC Bellevue  -      
28
10:00
lör
10:00    
2012 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd/blå - GIF Nike grön  -      
27
18:30
fre
18:30    
Senior, Mariedals IP A-plan
Senior » 
Lilla Torg FF - BK Flagg
2  -  1  
25
17:00
ons
17:00    
2012 – P9, Dalhems IP - Gräsplan
Bollklubben Flagg - Åkarps IF  -      
 
22
17:00
sön
17:00    
2006 – P15, Dalby IP A-plan
Dalby GIF blå - BK Flagg8  -  2  
22
17:00
sön
17:00    
2006 – P15, Dalby IP A-plan
Dalby GIF blå - BK Flagg8  -  2  
22
13:00
sön
13:00    
2011 – P10, Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
Dösjöbro IF röd - BK Flagg  -      
22
12:30
sön
12:30    
2010 – P11, Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
Svedala IF blå - BK Flagg röd  -      
22
11:00
sön
11:00    
2012 – P9, Dalby IP A-plan 5-manna väst 2
Dalby GIF blå - BK Flagg röd/blå  -      
21
14:00
lör
14:00    
Senior, Kulladals IP A-Plan
Senior » 
Kulladals FF - BK Flagg
3  -  2  
21
13:00
lör
13:00    
BK Flagg - Skanör Falsterbo IF1  -  11
21
11:00
lör
11:00    
2010 – P11, Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
Dösjöbro IF svart - BK Flagg 1  -      
21
11:00
lör
11:00    
2012 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd - Lilla Torg FF svart  -      
21
11:00
lör
11:00    
2013 – P8, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg blå - BK Höllviken gul  -      
21
10:00
lör
10:00    
2013 – P8, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd - Dalby GIF blå/vit  -      
 
15
13:00
sön
13:00    
Åkarps IF - BK Flagg2  -  2  
15
10:45
sön
10:45    
2012 – P9, Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
Kvarnby IK blå - BK Flagg röd  -      
14
11:30
lör
11:30    
2010 – P11, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg 1 - Staffanstorp United FC svart  -      
14
11:00
lör
11:00    
2012 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd/blå - Södra Sandby IF  -      
14
10:30
lör
10:30    
2013 – P8, Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Vellinge IF röd - BK Flagg blå  -      
14
09:00
lör
09:00    
2010 – P11, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg röd - Bara GoIF 2  -      
13
17:30
fre
17:30    
2013 – P8, Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 1
FC Möjligheten 1 - BK Flagg röd  -      
11
18:30
ons
18:30    
Senior, Dalhems IP A-plan
Senior » 
BK Flagg - Husie IF
2  -  2  
 
07
14:00
lör
14:00    
Senior, Ymorvallen A-plan
Senior » 
FC Trelleborg - BK Flagg
1  -  1  
07
12:00
lör
12:00    
2010 – P11, Sandskogens Ip
Ystads IF - Bollklubben Flagg  -      
07
12:00
lör
12:00    
2010 – P11, Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
Ystads IF FF vit - BK Flagg röd  -      
JULI 2021
 
17
18:00
lör
18:00    
2006 – P15, Dalhems IP - Gräsplan
Bollklubben Flagg - Dem Andra FK  -      
 
11
14:00
sön
14:00    
Senior, Dalhems IP A-plan
Senior » 
BK Flagg - KSF Kosova
1  -  0  
 
04
12:00
sön
12:00    
2006 – P15, Svedalagårdens IP
Svedala IF - BK Flagg  -      
03
14:00
lör
14:00    
2006 – P15, Dalby IP konstgräs
Dalby GIF blå - BK Flagg  -      
03
14:00
lör
14:00    
Senior, Dalhems IP A-plan
Senior » 
BK Flagg - FC Trelleborg
1  -  2  
03
13:00
lör
13:00    
Åkarps IF - BK Flagg6  -  2  
03
11:00
lör
11:00    
BK Flagg, Kirsebergs IP, konstgräs
BK Flagg - Eskilsminne IF gul0  -  8  
03
11:00
lör
11:00    
2006 – P15, Kirsebergs IP, konstgräs
BK Flagg - Eskilsminne IF gul0  -  8  
JUNI 2021
 
27
16:00
sön
16:00    
2006 – P15, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Gislövs IF1  -  6  
27
11:15
sön
11:15    
BK Flagg - Vellinge FF0  -  6  
27
09:30
sön
09:30    
2006 – P15, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - FC Möjligheten  -      
23
18:30
ons
18:30    
Senior, Dalhems IP A-plan
Senior » 
BK Flagg - FC Bellevue
0  -  1  
 
20
15:30
sön
15:30    
Junior (år 2002 eller senare), Oxievångs IP, konstgräs
Oxie SK - BK Flagg2  -  0  
20
15:00
sön
15:00    
BK Flagg, Laröds IP C-plan, konstgräs
Hittarps IK - BK Flagg  -      
20
15:00
sön
15:00    
2006 – P15, Laröds IP C-plan, konstgräs
Hittarps IK - BK Flagg  -      
20
12:00
sön
12:00    
2006 – P15, Heleneholms IP konstgräs
Heleneholms SK - BK Flagg1  -  8  
20
11:00
sön
11:00    
2011 – P10, Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
Dösjöbro IF röd - BK Flagg  -      
19
13:00
lör
13:00    
Senior, Klagshamns IP A-plan
Senior » 
IFK Klagshamn - BK Flagg
4  -  2  
19
09:00
lör
09:00    
2012 – P9, Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike grön - BK Flagg röd/blå  -      
19
lör
00:00    
2006 – P15, Vellinge IP Östranplan
Vellinge IF - BK Flagg  -      
16
19:00
ons
19:00    
BK Flagg, Höganäs Sportcenter B-plan
Höganäs BK - BK Flagg  -      
16
19:00
ons
19:00    
2006 – P15, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo - BK Flagg  -      
16
19:00
ons
19:00    
2006 – P15, Höganäs Sportcenter B-plan
Höganäs BK - BK Flagg  -      
16
19:00
ons
19:00    
Junior (år 2002 eller senare), Kirsebergs IP, konstgräs
BK Flagg - FC Rosengård  -      
16
17:00
ons
17:00    
2013 – P8, Dalhems IP - Gräsplan
Bollklubben Flagg - Internmatch mot vårat P9 lag  -      
 
13
12:30
sön
12:30    
2010 – P11, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 blå - BK Flagg  -      
13
10:00
sön
10:00    
2006 – P15, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Blentarps BK (9m9)3  -  7  
13
10:00
sön
10:00    
2011 – P10, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B1 - BK Flagg  -      
13
10:00
sön
10:00    
2012 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd - Bjärreds IF blå  -      
13
09:40
sön
09:40    
2013 – P8, Dalby IP A-plan 5-manna väst 2
Dalby GIF blå/vit - BK Flagg röd  -      
12
16:30
lör
16:30    
Junior (år 2002 eller senare), Kirsebergs IP, konstgräs
BK Flagg - BK Höllviken2  -  2  
12
16:15
lör
16:15    
BK Flagg, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Askeröds IF0  -  7  
12
16:15
lör
16:15    
2006 – P15, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Askeröds IF0  -  7  
12
13:00
lör
13:00    
Senior, Vellinge IP A-plan
Senior » 
Vellinge FF - BK Flagg
1  -  3  
12
11:30
lör
11:30    
2006 – P15, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Lunds BK2  -  5  
12
10:00
lör
10:00    
2010 – P11, Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
Furulunds IK svart - BK Flagg 1  -      
12
10:00
lör
10:00    
2012 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 2
BK Flagg röd/blå - Staffanstorp United FC gul  -      
12
09:10
lör
09:10    
2013 – P8, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg blå - BK Höllviken gul  -      
 
06
13:45
sön
13:45    
2006 – P15, Sandskogens IP C-plan
IFK Ystad FK (9m9) - BK Flagg8  -  0  
06
12:00
sön
12:00    
2006 – P15, Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
Staffanstorp United FC - BK Flagg1  -  2  
06
12:00
sön
12:00    
2010 – P11, Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
Kulladals FF grön - BK Flagg 1  -      
06
10:00
sön
10:00    
2012 – P9, Trollevallen 5-manna
Trollenäs IF vit - BK Flagg röd/blå  -      
06
08:35
sön
08:35    
2013 – P8, Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
Vellinge IF röd - BK Flagg blå  -      
05
14:00
lör
14:00    
Senior, Dalhems IP A-plan
Senior » 
BK Flagg - Limhamns FF
1  -  0  
05
13:00
lör
13:00    
2012 – P9, Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK 2 - BK Flagg röd  -      
05
11:15
lör
11:15    
2010 – P11, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg - Uppåkra IF svart  -      
05
10:00
lör
10:00    
2011 – P10, Dalhems IP A-plan 5-manna 2
BK Flagg - Hyllie IK vit  -      
05
09:00
lör
09:00    
2013 – P8, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd - Kvarnby IK röd  -      
04
19:00
fre
19:00    
Junior (år 2002 eller senare), Uppåkravallen, konstgräs 1
Uppåkra IF - BK Flagg  -      
02
20:00
ons
20:00    
2006 – P15, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - FC Rosengård 19172  -  5  
02
19:00
ons
19:00    
2006 – P15, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Gislövs IF  -      
01
19:00
tis
19:00    
Senior, Svedalagårdens IP
Senior » 
Svedala IF - Bollklubben Flagg
  -      
MAJ 2021
 
30
16:00
sön
16:00    
2013 – P8, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd - Husie IF vit  -      
30
11:30
sön
11:30    
2011 – P10, Bortamatch
Husie IF - Bollklubben Flagg  -      
30
11:00
sön
11:00    
Junior (år 2002 eller senare), Möllevallen IP, Skanör A-plan
Skanör Falsterbo IF - BK Flagg7  -  2  
29
15:30
lör
15:30    
BK Flagg, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Gärsnäs AIS  -      
29
15:30
lör
15:30    
2006 – P15, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Gärsnäs AIS  -      
29
15:30
lör
15:30    
Bollklubben Flagg P16 - Bollklubben Flagg Juniorer  -      
29
13:45
lör
13:45    
2010 – P11, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg - Malmö City FC gul blå  -      
29
11:30
lör
11:30    
2006 – P15, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Åkarps IF3  -  6  
29
10:00
lör
10:00    
2012 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd/blå - Kvarnby IK gul  -      
29
10:00
lör
10:00    
2012 – P9, Dalhems IP A-plan 5-manna 2
BK Flagg röd - IF Limhamn Bunkeflo B2 röd  -      
29
09:15
lör
09:15    
2013 – P8, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg blå - Limhamn FC 1  -      
24
20:00
mån
20:00    
2006 – P15, Kroksbäck IP A-plan
Bosnien Hercegovinas SK - BK Flagg5  -  6  
 
23
17:00
sön
17:00    
2006 – P15, Mellanhedens IP A-plan
FC Bellevue - BK Flagg5  -  3  
23
13:00
sön
13:00    
BK Flagg, Teckomatorps IP, konstgräs
Teckomatorps SK - BK Flagg11  -  0  
23
13:00
sön
13:00    
2006 – P15, Teckomatorps IP, konstgräs
Teckomatorps SK - BK Flagg11  -  0  
23
12:00
sön
12:00    
2012 – P9, Uppåkravallen
Uppåkra IF - Bollklubben Flagg  -      
23
12:00
sön
12:00    
Junior (år 2002 eller senare), Kirsebergs IP, konstgräs
BK Flagg - Lindeborgs FF 19480  -  3  
22
12:30
lör
12:30    
2012 – P9, Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
Oxie SK vit - BK Flagg röd/blå  -      
22
11:15
lör
11:15    
2011 – P10, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg - FF Atletiko Malmö svart  -      
22
10:15
lör
10:15    
2010 – P11, Kroksbäcks ip
FC Bellevue - Bollklubben Flagg  -      
22
10:00
lör
10:00    
2013 – P8, Hyllie IP Bollfält
Hyllie IK grön - BK Flagg blå  -      
22
10:00
lör
10:00    
2013 – P8, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd - Furulunds IK svart  -      
22
09:00
lör
09:00    
2013 – P8, Dalhems IP - Gräsplan
Bollklubben Flagg Röd - Furulunds IK  -      
22
09:00
lör
09:00    
2013 – P8, Bortamatch
Bollklubben Flagg Blå - Hyllie IK  -      
19
19:00
ons
19:00    
2006 – P15, Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Hyllie IK  -      
 
16
14:30
sön
14:30    
2006 – P15, Dalhems IP - Gräsplan
Steffanstorp united - Bollklubben Flagg  -      
16
10:00
sön
10:00    
Junior (år 2002 eller senare), Dalhems IP - Gräsplan
Bollklubben Flagg - Bollklubben Flagg  -      
16
09:00
sön
09:00    
2012 – P9, Kronetorpsvallen
Arlövs BI - Bollklubben Flagg (R)  -      
16
09:00
sön
09:00    
2012 – P9, Kronetorpsvallen
Arlövs BI - Bollklubben Flagg (B)  -      
15
13:30
lör
13:30    
2010 – P11, Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
Dösjöbro IF - BK Flagg  -      
15
11:15
lör
11:15    
2011 – P10, Dalhems IP - Gräsplan
BK Flagg p11 - Bollklubben Flagg  -      
 
09
12:15
sön
12:15    
2012 – P9, Hörby Idrottsplats
Hörby FF - Bollklubben Flagg  -      
09
12:15
sön
12:15    
2012 – P9, Hörby Idrottsplats
Hörby FF - Bollklubben Flagg  -      
09
10:00
sön
10:00    
2010 – P11, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
BK Höllviken röd - BK Flagg  -      
09
sön
00:00    
2006 – P15, Dalhems IP - Gräsplan
BK Flagg - Bara GoIF  -      
08
15:00
lör
15:00    
2006 – P15, Bortamatch
Ifk Malmö - Bollklubben Flagg  -      
08
13:30
lör
13:30    
2006 – P15, Kirsebergs IP, konstgräs
BK Flagg - Högaborgs BK  -      
08
10:15
lör
10:15    
2013 – P8, Bortamatch
Bollklubben Flagg - FC Bellevue  -      
08
10:15
lör
10:15    
2013 – P8, Bortamatch
Bollklubben Flagg - FC Bellevue  -      
07
17:45
fre
17:45    
2011 – P10, Bortamatch
Fc möjligheten - Bollklubben Flagg  -      
07
17:45
fre
17:45    
2011 – P10, Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
FC Möjligheten - BK Flagg  -      
 
02
13:00
sön
13:00    
2006 – P15, Kronetorpsvallen C-plan 9-manna
Arlövs BI (9m9) - BK Flagg  -      
02
10:00
sön
10:00    
2006 – P15, Ymorvallen A-plan
FC Trelleborg - BK Flagg  -      
02
08:45
sön
08:45    
2012 – P9, Bortamatch
Åkarps IF - Bollklubben Flagg  -      
01
13:00
lör
13:00    
2010 – P11, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg - FC Bellevue 3  -      
01
11:30
lör
11:30    
2011 – P10, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg - FC Bellevue  -      
01
09:30
lör
09:30    
2013 – P8, Dalhems IP - Gräsplan
Bollklubben Flagg - Hyllie IK  -      
01
09:15
lör
09:15    
2012 – P9, Dalhems IP - Gräsplan
Bollklubben Flagg - Åkarps IF  -      
MARS 2021
 
20
15:00
lör
15:00    
Senior, Husiegård Ip
Senior » 
Husie IF - Bollklubben Flagg
  -      
 
13
lör
00:00    
Senior, Bortamatch
Senior » 
Sjöbo IF - Bollklubben Flagg
  -      
FEBRUARI 2021
 
27
13:00
lör
13:00    
Senior, Ulkavallens konstgräs
Senior » 
Borstahusens BK - Bollklubben Flagg
  -      
JANUARI 2021
 
31
13:00
sön
13:00    
2006 – P15, Q-poolen plan 1
Hässleholms IF - BK Flagg  -      
 
24
09:45
sön
09:45    
2006 – P15, Lindängen Sporthall Malmö
BK Flagg - Ekets GoIF  -      
 
17
11:15
sön
11:15    
2006 – P15, Oxievångshallen
BK Flagg - Helsingborg Östra IF  -      
 
10
16:30
sön
16:30    
2006 – P15, Vipeholmshallen
Linero IF - BK Flagg  -      
 
Stöd BK Flagg via
Kansliets telefontider: Mån, Onsd 9-11, Tis, Tors 9-13
Använder du Chrome som webbläsare? Aktivera vårt tillägg Handla Smart. Tillägget håller reda på alla butiker och ser till att du inte glömmer att gå via Sponsorhuset!
Flagg på webben